גוגל מוגל

חלק ב - איך תתאימו את הקמפיין לעסק שלכם?

עכשיו שדיברנו על היצע הקמפיינים של גוגל, הגיע הזמן להבין איך להתאים את הקמפיין הנכון לעסק שלכם.

התאמת קמפיין היא מרכיב עיקרי בשיווק דיגיטלי. בין אם זוהי התאמה לסוג עסק מסויים או התאמה לפעילות שיווקית מיוחדת, התאמת סוג יכול להוות את ההבדל בין הצלחת הקמפיין לבזבוז כסף מיותר.

לא זוכרים מהם סוגי הקמפיינים של גוגל? לא הספקתם לקרוא? >> מוזמנים לחלק א'

גוגל גוגל שעל המחשב - איזה קמפיין אני הכי אוהב?

קמפיין חיפוש

מתאים לכולם! כל מי שרוצה להגיע דרך תוצאות חיפוש שירות או מוצר הקשור למה שהוא עצמו מציע – כלומר, כל עסק. מרבית בתי העסק מפעילים קמפיין ממומן אחד ואף יותר ברשת החיפוש של גוגל בגלל יעילותה בהשגת חשיפה לקהל לקוחות ממוקד וניתן לקבל המרות מיידיות על מודעות טקסט.

קמפיין GDN

מתאים למי שיודע מה הלקוחות הפוטנציילים שלו אוהבים לראות ולקרוא. למשל חנות אופנה תפרסם את הקולקציה שלה בעמוד של אתר אופנה. המיקוד הוא מעבר לפרופיל גולש אלא גם היכן ניתן למצוא ולפגוש את הגולש כאשר הוא משוטט ברשת. כמובן שקמפיין זה יעיל במיוחד כאשר לבית העסק יש משהו ויזואלי חזק להציג למשל חופשה בקריביים, או שזה עסק שמוכר מוצר כמו חנות נעליים.

קמפיין וידאו

הפרסום ביוטיוב הוכיח את האפקטיביות שלו לאורך כל שנות קיומו, החשיפה עצומה וההשפעה רחבה.רוב הגולשים מקשיבים למוזיקה ביוטיוב מה שאומר שהרמקולים יהיו דלוקים ולך כמפרסם יש לפחות 5 שניות של פרסומת. אתה יכול ממש לעניין את הגולש במקומות שהוא הכי אוהב ואם הפרסומת שלך תהיה מדליקה יש מתב שהגולש אפילו יגיע אלייך מהיוטיוב מוכן לשמוע מה יש לך להציע. מתאים לסרטוני תדמית ופרסומות.

קמפיין קניות/מוצרים

קמפיין שופינג מתאים רק למי שיש לו חנות מוצרים אונליין ורוצה להגדיל תנועה של קהל הלקוחות, אשר יש לו כוונת רכישה גבוה ויבצע רכישה בחנות האינטרנטית של המפרסם. הקמפיין יוביל ישירות אל החנות ומשם הדרך לקופה קצרה.

קמפיין הורדת אפליקציה

כשמו כן הוא – נועד רק אם יש לכם אפליקציה למכור,  או שאתם רוצים לשפר את יחס החשיפה של אפליקציה קיימת לגולשים. הקמפיין ירוץ ברשת המדיה של גוגל ובאפליקציות דומות. קמפיין ממומן מיוחד לאפליקציה יכול לתת לכם ביצועים מצוינים ומדויקים להמרה – הורדת אפליקציה – מכל קמפיין אחר. לשם כך הוא נועד.

עד עכשיו עסקנו בסוגי הקמפיינים שרשת גוגל מעמידה בפניכם, אך לכל קמפיין יש אפשרויות מרובות שהן קמפיינים בפני עצמם

רוצים להתאים את הקמפיין הנכון עבורכם >> פונים אל המומחים של G שיווק דיגיטלי!

רוצים להתחיל לשווק בגוגל?

או התקשרו אלינו ישירות