למה העסק שלך צריך אותנו?​

רשתות חברתיות

אם אתה לא שם אתה לא קיים

יודעים מה הטרנדים הלוהטים באינסטגרם? רוצים להגיע רק לקבוצת אימהות ברמת גן? מתים שהעמוד שלכם יהפוך לשיחת היום? אתם לא יכולים לעשות זאת ללא מומחי סושיאל! האנשים שקמים בבוקר עם לייק בלב וסלפי ביד.  תוכן מותאם לכל פלטפורמה ומתואם לאורגני או PPC

עלה ברשת

איך להפוך גולש ללקוח

גוגל, SEO וSEM, מחקר מילות זהב ומילות מפתח, אופטימזציה, ריימרקטינג, ריטרגטיינג, צביעת קהל, פיקסלים ועוד מילים מפוצצות שנועדו לבלבל אותך.
אנחנו לא מתעסקים במילים, אנחנו מתעסקים בתוצאות. בשורה תחתונה – כשאנשים יחפשו עסק בתחומך הם ימצאו אותך!

לשמור על התדמית

בניית אתרים ודפי נחיתה

האתר ודף הנחיתה הם הבית הדיגיטלי של המותג שלך. אומרים שאין הזדמנות שנייה לרושם ראשון וזה נכון – חווית האתר ועמוד הנחיתה שלך משדרים ללקוחות מה ומי המותג שלך. הם חלון הראווה של העסק שלך, אל תזלזל בהם – בוא לפגישה עם בוני האתרים ודפי הנחיתה של G שיווק דיגיטלי.

תסתכל בקנקן

התוכן הוא המלך!

הרבה מדברים על "כתיבת תוכן", אך מעטים יודעים לייצר תוכן שיווקי איכותי שפוגע במטרה! כתיבת תוכן שיווקי היא אומנות שכל כולה מגויסת להצלחת העסק שלך. מכתבות תוכן באתר שלך, בלוגים ועד פוסטים ברשתות החברתיות, סרטונים, אנימציות ומודעות גוגל. צוות המומחים של G ידאג שמהתוכן שלך אי אפשר יהיה להתעלם!

קידום מכירות דיגיטלי

הפוך את המותג שלך לרווחי

המותג שלך רק מחכה לפרוץ? רוצה לראות רכישות כל יום? אנחנו חיים בשביל ההמרות שלך! G שיווק דיגיטלי מומחים בקידום מכירות במגוון פלטפורמות הפונות לקהל אירופאי ואמריקאי. פיתוח וייעול ערוצים קיימים ופתיחת ערוצים חדשים, חיבור לקהילות והגדלת החשיפה. לוקחים את דפי המוצר שלך לקצה ודואגים שהמותג שלך יראה מצוין!

רואים שזה מותג

ייעוץ ומיתוג אסטרטגי

בעולם הדיגיטלי אסטרטגיה היא דבר מורכב שלא רק עובד בפלטפורמות שיווקיות, אלא גם משיק בין עולם הדיגיטל לעסק המוחשי. כיצד בוחנים אסטרטגיה מבריקה לדיגיטל?
כיצד ממקסמים נראות דיגיטלית של המותג?
ומה זה בכלל מיתוג דיגיטלי?
בואו לפגישת ייעוץ ותגלו..